Šamanky – podvodnice, lhářky a zlodějky

07.05.2021 – Podvádí a okrádají důvěřivce dál. Nová reprotáž na Seznam zprávy: Chtěl rozjet byznys, ale naletěl šamankám. „Odčarovaly“ mu skoro milion

14.07.2019 – Jak to dopadlo s Duhovou školkou a šamančí školkou? Sledujte novou reportáž TV Seznam.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/samanka-odsouzena-za-podvody-rozjela-dalsi-byznys-tentokrat-s-detmi-jak-to-dopadlo-75566?dop-ab-variant=4&seq-no=1&source=hp

30.1.2019 – Nová reportáž v televizi Seznam, kde se dozvíte, jak si odsouzená šamanka za podvod zřídila mateřskou školku a čerpá k tomu dotaze z Evropské unie.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/samanka-odsouzena-za-podvody-si-otevrela-skolku-jak-kouzli-s-miliony-z-evropskych-dotaci-65056

Aby toho nebylo dost rovněž i Zuzany matka má záznam v rejstříku trestů. A co považuji za opravdu skandální a nehorázné, je to, že se opravdu neštítí ničeho, zcela s klidným srdcem a vědomím okradou i nevidomého, jak o tom hovoří reportáž České televize Černé ovce z roku 2006 (Premiéra 20.06. 2006).

Update: ŽÁDÁM KAŽDÉHO, KDO ŠAMANKÁM PŮJČIL PENÍZE V JAKÉKOLIV VÝŠE, ABY NEPRODLENĚ PODAL TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA POLICII ČESKÉ REPUBLIKY!!!! NEMÁTE ČEHO SE BÁT, NIKDO VÁM NEUBLÍŽÍ. TYTO DVĚ PODVODNICE UŽ VŮBEC NE.

Update: Prosím všechny, kteří byli „Šamankami“ podvedeni a okradeni ozvěte se mi na mail eva.hocka@gmail.com. Chystáme hromadné trestní oznámení a sbíráme podklady o medializaci podvodné činnosti těchto rádoby léčitelek. Děkuji.

Update: 13.9.2015: Na Zuzanu Krameriusovou je soudem vyhlášen KONKURZ NA MAJETEK. Se soudem ani s insolvenčním správcem nekomunikuje a jen se snaží vyhnout splácení svých dluhů.

Vážení přátelé a všichni, kdo to čtete. Rád bych vás všechny upozornil na dvě dámy, které pracují v ezoprůmyslu a tak jak já jsem je poznal nejsou ničím vyjímečným jak se na první pohled dělají, ale pouhými sprostými zlodějkami, lhářkami a podvodnicemi. Jak  jsem k tomuto došel se dozvíte v následujícíh řádcích.

Tyto dvě dámy si říkají šamanky, kdo jste se v minulosti koukal na pořad EZO.TV, který běžel na TV Barrandov a jiný TV stanicích, jste je možná zahlédli a nebo jste s nimi setkali na různých akcí.

Já jsem se s těmito dvěma seznámil v roce 2012. V té době mě ani nenapadlo, že nejsou to, za co se vydávají, ale to asi spousta lidí. Nějak došlo k tomu, že jsme se s přátelili. Naivně jsem si myslel, že bych se mohl něco naučit v oblasti alternativní medicíny. Opak je pravdou, i když přeci jen mi dali cennou zkušenost, o kterou se podělím až na konci tohoto článku.

V říjnu roku 2013 je správce domu v Koněvově ulici, kde bydleli chtěl vyhodil na ulici za neplacení nájemného, nechal jsem se ukecat a pomohl jim, Zuzana v té době už byla těhotná. Prý strejdo pomoz nám. No to jsem si naběhl! Ty peníze už jsem oplakal a s letenkou a vidinou návštevy sestry za mořem jsem se na několik let rozloučil. V tomto směru jsem se nechal ukecat a vzal si na svoje jméno půjčku pro mě s tím, že mi to bude splácet. Byly jsme domluvení, že spíšeme papír o půjčení peněz, prý že Zuzana sepíše seznam svého majetlu a naúíše se to. Po dvou měsících, kdy jsem chtěl ten papír sepsat, mě poslala do prdele, že si to přátelé nedělají.

První splátku říjen 2013 zaplatila. Listopadovou 2013 splátku již nezaplatila. Taktéž nezaplatila ani prosincovou 2013 splátku. Listopadovou splátku prý poslala na jiný účet. Prosincovou splátku jsem zaplatil já, abych se nedostal do problémů. Pak již spíše neplatila, než platila a teď nesplácí vůbec. Od července 2014 jí ještě zřejmě nepřišly peníze na účet.

Tím jsem si uvědomil, že jsem se stal obětí podvodu. Následovala zjištění, že se tyto ženy dopouštějí dalších podvodných a klamných činů, které níže popisuji.

Paní Krameriusová Zuzana zneužila mou důvěru a dobré vůle pomáhat lidem. Jednání paní Krameriusové Zuzany mě způsobilo nemalé problémy. Paní Krameriusovou Zuzanu neustále urguji o zaplacení dlužné částky formou SMS. V této komunikaci paní Krameriusová například tvrdí, že peníze již poslala, což se ale nestalo a nebyla schopná ani poslat potvrzení o převodu z banky, když tedy peníze poslala, tak se její výroky nezakládají na pravdě.

Oznamuji zde vyhrožování ze strany paní Zuzany Krameriusové a paní Anny Krameriusové. O problemu s paní Krameriusovou jsem se zmínil před známými a přáteli na ezoterických setkáních a také jsem se o tom zmínil na svém facebookovém profilu. Tak mi paní Zuzana Krameriusová začala vyhrožovat, že když o tom budu mluvit veřejně a nepřestanu jí urgovat o zaplacení dlužné částky (měsíční splátky), tak přestane platit. Což si můžete přečíst v sms komunikaci, kterou přikládám do článku níže.

Paní Anna Krameriusová mi vyhrožovala tím způsobem, že když jsem se chtěl s nimi sejít a dohodnout se na placení a řešení této situace, do telefonu mi přímo řekla, že mě skope ze schodů (jak úctyhodné pro duchovního člověka). Celý hovor mám nahrán ve formátu mp3. Z tohoto důvodu se mnou šli k nim i mí kolegové z práce jako svědci a abych se cítil bezpečně, protože jsem se bál o svůj život. Celé setkání bylo nahráno ve formátu mp3 a níže si ho můžete poslechnout.

Paní Zuzana Krameriusová na mě podala v této věci oznámení, které je vedeno pod č.j. KRPA-235268-2/ČJ-2014-001310, kde uvádí, že tyto peníze měly být použity na společné podnikání. Tato informace se nezakládá na pravdě. Jak již bylo uvedeno, peníze použila na zaplacení kauce a prvního nájmu v novém bytě v Roháčově ulici a ještě tím údajně pokryla náklady na stěhování. Pokud by peníze, jak paní Zuzana Krameriusová tvrdí měly být na společné podnikání a jelikož zatím k žádnému společnému podnikání nedošlo, peníze dosud nevrátila a tímto to tedy považuji za krádež a zpronevěření zapůjčených finančních prostředků. Jsem již několik let v zaměstnaneckém procesu, kdy moje práce mi zabere většinu dne a volného času moc nemám. Jsem zaměstnán u telekomunikačníspolečnosti. Čas mám většinou jen o víkendech.

Rád bych zde uvedl, že paní Zuzana Krameriusová na sebe podala dne 14. 7. 2014 insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení u Krajského soudu v Hradci Králové KSHK 40 INS 19339 / 2014. Uvádí zde dva závazky u dvou věřitelů: Pražská plynárenská, ve výši 11 442,- Kč a Romana Kulíšková, ve výši 130 000,-Kč. Mne jako věřitele neuvedla. Z toho pro mne vyplývá, že paní Zuzana Krameriusová vypůjčené peníze nehodlá vrátit. Mám podezření, že takto podvedených lidí z jejich okolí je daleko více, mé podezření se potvrdilo. V tomto insolvenčním návrhu mimo jiné uvádí, že pod jménem Zuzana Benčeková ukončila své živnostenské oprávnění 20.03.2013, a tím pádem nemůže podnikat a vykonávat samostatně výdělečnou činnost na živnostenský list. Uvádí tam také, že 2011 až 2013 neměla žádný příjem a nebyla v OSVČ, starala se o ní matka ze zdravotních důvodů. Z toho tedy vyplívá, že v EZO.TV vystupovala zadarmo, že? A nebo za to dostala peníze a nikde ty peníze nepřiznala?

Paní Anna Lišková je majitelem firmy WW, Wonderful World spol.s.r.o., IČO 25580655, na kterou je vystavena exekuce ve výši 6500Kč. Ve výpisu z obchodního rejstříku má Anna Lišková uvedené trvalé bydliště Havlíčkovo náměstí 700/9, Praha 3 – Žižkov, což je sídlo úřadu městské části Praha 3.

Směle se tedy postavím za tvrzení, že Zuzana Krameriusová (Benčeková) a Anna Lišková jsou podvodnice, lhářky a zlodějky.

Dalo mi to jednu zkušenost. osobám opačného pohlaví, tedy ženám a dívkám  nevěřím o to s větší vervou, než doposud. Zároveň jsem si uvědomil, že ten, kdo něco umí a zná to nerozhlašuje na veřejnosti a žije si svůj skromný život, ale lidé si ho přesto najdou a to nepotřebuje žádnou reklamu.

Když tedy nemají peníze na splácení dluhů, tak kde berou peníze na placení nájmu? Zároveň v té insolvenci dokládá darovací smlouvy, že jí bude manžel její kamarádky platit 1600 korun a tuto čátku jí bude platit také její matka, tak pak tedy je ta žádost na osobní bankrot nesmyslná, když jí budou dva lidé posílat peníze na splacení dluhů.

Je na každém z vás jaký obrázek si uděláte. Já zde píši pouze holou pravdu a tak jak víme, bývá leckdy i nepříjemná. Osobně znám další lidi, které tyto dvě „rádoby“šamanky okradly.

Reportáž v pořadu Očima Josefa Klímy:

Update článku: Do insolvence přihlásili věřitelé částku přesahující dva milióny korun.

Jeden z mnoha příjmů Zuzany je prodej výrobků firmy TIENS, jejichž je dealerem. Ač tvrdí, že nemá žádné příjmy.

62 komentářů: „Šamanky – podvodnice, lhářky a zlodějky

 • 6. 11. 2014 (13:37)
  Trvalý odkaz

  divim se vam, ze si nevezmete pravnika a neresite to soudne. ja jsem takhle pujcila penize a pan se snazil mne take okrast. soud jsem vyhrala a darebak musi splacet,.. ty dva vorvani si nic jineho nezaslouzi. drzim palce

  Reagovat
  • 6. 11. 2014 (18:58)
   Trvalý odkaz

   Petro. Právník už to řeší. Veřejně to sděluji, protože takovéto věci se mají zveřejňovat. V tomto případě je okradených šamankami hodně, jen se o tom bojí mluvit a nebo se za to stydí. Vězte, že soud vyhraju, jen je to v této chvíli běh na delší trať.
   Honza Freedom

   Reagovat
 • 7. 11. 2014 (15:04)
  Trvalý odkaz

  Taky jsem naletěl bohužel mě to stálo přes dva miliony korun 😛
  znám osobně nejméně 4 další, kterým Andula a Zuzana dluží statisíce…

  Bohužel kde nic není ani smrt nebere

  Reagovat
  • 10. 11. 2014 (9:28)
   Trvalý odkaz

   To je na tom to nejsmutnější, že už ji není co vzít. Jinak se přihlašte do toho insolvenčního řízení.

   Reagovat
 • 10. 11. 2014 (5:48)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  Šamanky znám osobně. Nic nevím o tom, že by byly takové špíny jak tady uvádíte. Celý spor je mezi vámi.

  Leč je třeba také slyšet druhou stranu. Proč se tedy zde nemohou vyjádřit na stránky a napsat pohled ze své strany??

  Za druhé jste údajně psal po různých stránkách že spácháte sebevraždu, což asi člověk, který má všech pět pohromadě neroztrubuje. Prý jste je snad měl i nahánět s nožem v ruce.

  Za třetí. Vy jste se bál o svůj život??? Na jednu stranu chcete páchat sebevraždu a na druhou stranu se o život bojíte??
  No bát se starší dámy, nevím, myslím si, že chlap jako vy by neměl problém útok v rámci „regulí“ odrazit. Dále ten tón kterým to bylo říkáno o zkopání ze schodů rozhodně nezněl asertivně a odhodlaně tento čin udělat.

  Dále se v přihlášce pohledávky zmiňujete že Zuzana byla několikrát souzená. Za co tedy byla souzená a byla vůbec někdy pravomocně odsouzená??? K soudu se můžete dostat ani nevíte jak, třeba si váš soused vzpomene, že mu trčí větev vašeho stromu do zahrady 😀

  Jak říkám, je to jen mezi vámi, ale bylo by od věci, aby se zúčastněné dámy zde mohly ke všemu vyjádřit, když už se zde prezentuje jen jedna strana.

  Reagovat
  • 10. 11. 2014 (9:32)
   Trvalý odkaz

   Pane Slanino, bohužel je tohle smutná pravda. Vyjádřit se k tomu můžou, jenže nemají evidentně čisté svědomí, tak to dělat nebudou. Tak si hlavně dejte pozor, ať nejste další, od koho si půjčí peníze, protože, pak budete jako mnoho další jeden z okradených.

   Reagovat
   • 19. 1. 2015 (15:17)
    Trvalý odkaz

    Pane Slanino je to pravda – pořad očima Josefa Klímy nás o tom přesvědčil. Dluží i mě byl jsem naivní a tak trochu slepý.Kde jsou ti další co mlčí a co rodina Krameriusové -podvody lži

    Reagovat
 • 11. 11. 2014 (20:00)
  Trvalý odkaz

  Fascinuje mne míra drzosti, vulgarity a pomluv ve zvukových záznamech. Myslím, že je na čase řešit i pomluvy, nejen dluhy.

  Reagovat
  • 13. 11. 2014 (13:20)
   Trvalý odkaz

   Ale kdepak 😀 přece to Honza všechno „šikovně sestříhal slůvko po slůvku“ šamanky mluvěj spisovnou krasomluvou a nikdy jinak 😀 😀 😀

   Reagovat
   • 14. 3. 2021 (20:15)
    Trvalý odkaz

    Peniaze sú a ostanú zlom medzi ľuďmi..Drahota všetkých snáď dostala na kolená a už mnohí ľudia nevedia kam z konopí… Vysoké nároky v dnešnej dobe ešte viac zvyšujú napätie medzi ľuďmi a vysoký štandard kole oči a zároveň je cca merítkom pre autoritu a nedotknuteľnosť medzi ľuďmi…
    Mne Anny a Zuzka pomáhali so synčekom niekoľko rokov…
    Nebyť problémov okolo Honzu, snáď by všetko dopadlo lepšie aj pre Mirečka, ten mi zomrel…Peniaze medzi ľuďmi sú pre mňa iba brokmi…jedny sú slepé náboje a druhé ostré…
    Nešťastné peniaze v rukách nešťastných ľudí…Je to všetko iba veľmi smutné… pretože ,…keby sa všetci sústredili na priateľstvo, že je dôležitejšie ako zlo… veľa by zla ani nenašlo pôdu na to aby vyrástlo…
    Honzovi odkazujem…Honzo…to čo ste spustili s mojím X a synatorom Anny…bolo hrozné…viem,že peniaze chýbajú ak niekde naozaj ujdú, ale peniaze nie sú všetko…nie sú všetko ,ako sa to tvrdí… možno keby nebolo toľko bojov, aj Mirko by možno prežil ,bolo by viac času na záchranu a na inú reč a riešenia..V napätí myseľ iné dáva ľuďom ako potrebujú…a to nájsť cestu , ktorá ctí srdce aj svoje aj tie druhé… Mirečko vytrpel ako Ježiš za všetky tie zlé veci a udalosti…Danny

    Reagovat
    • 14. 3. 2021 (20:45)
     Trvalý odkaz

     Danielo, strčte si už ty vaše šamanky Zuzanu a Annu třeba doprdele! Neotravujte mě s nimi! Vzpamatujte se už! Mě ty dvě nezajímají.

     Ano je smutné, že se najdou lidé, kteří parazitují na druhých a to je špatné. Proti zlu je třeba bojovat. Kdyby Zuzana plnila své závazky jak má, mohli mít klid. Malého Mirka je mi líto, ale nemá to se mnou nic co dělat. Já nemůžu za to, že Zuzana s Annou dluží nanájemném za bydlení v Koněvově ulici 184 000,-Kč a memůžu za to, že dluží 500 000,-Kč(?) za nájem za bydlení v Roháčově a rovněž nenesu odpovědnost za konce té její slavné Duhové školky. Za všechno si může pouze sama. Zuzaně přeju jakoukoliv práci, pokud bude hradit své závazky vůči svým věřitelům a že jich je hodně.

     Reagovat
     • 20. 5. 2021 (23:48)
      Trvalý odkaz

      Milý Honzíku…ja si pamätám útoky na FB a…viem, že namiesto útokov je možné riešiť inak ,ak to vôbec ľudia dokážu..A že Mirka Vám je ľúto ,…že to poškodilo čo ste s Mirom riešili spolu je jasné..jemu to poškodilo tak, že ma naháňal ako psa a stanistku , aj keď som ňou v živote nebola..So mnou všade musel aj Mirko lietať ako to potom jeho otcovi blblo v hlave, takže… nič nebolo také nevinné ako sa tu hráte 👍

     • 21. 5. 2021 (8:06)
      Trvalý odkaz

      Paní Ondášová, za vaše problémy s vaším bývalým manželem si můžete pouze sama!!! Mě do toho nezatahujte!!! Zároveň nenesu žádnou odpovědnost za jeho chování!!!! Pokud toto nehodláte akceptovat, měla by jste vyhledat odborného lékaře a nechat se pořádně vyšetřit. A co říkáte na tuto reportáž https://www.seznamzpravy.cz/clanek/chtel-rozjet-byznys-s-hlidanim-deti-naletel-samankam-a-dluzi-statisice-152960? Podle vás je to asi v pořádku, že Zuzana s Annou manipulují stále s lidmi, okrádají je a pomohou jim až na pomyslné dno psychického zhroucení? Je toto chování podle vás v pořádku. (Pokud tomu česky nerozumíte, mohu vám to přeložit po slovenštiny.)

 • 19. 12. 2014 (15:00)
  Trvalý odkaz

  Prosím všechny, kteří byli „Šamankami“ podvedeni a okradeni ozvěte se mi na mail eva.hocka@gmail.com. Chystáme hromadné trestní oznámení a sbíráme podklady o medializaci podvodné činnosti těchto rádoby léčitelek. Děkuji.

  Reagovat
 • 23. 5. 2017 (0:26)
  Trvalý odkaz

  A jak se jim daří dnes a jak živou jen se podávejte tý starý do oční. …………………jen strach a smrt tam uvidíš je vyhlášení a za stírání to suverenitu. …….kik lidí už ne žije. …..využívá techniky který jsou za hranou

  Reagovat
  • 20. 1. 2021 (22:48)
   Trvalý odkaz

   😂😂😂😂😂techniky za hranou vždyť jen oblbujou a straší strašidla praštěný.Maj to načtený.Zkus na ně zadubat a uvidíš teee fofry😂😂😂😂

   Reagovat
  • 20. 1. 2021 (22:48)
   Trvalý odkaz

   😂😂😂😂😂techniky za hranou vždyť jen oblbujou a straší strašidla praštěný.Maj to načtený.Zkus na ně zadubat a uvidíš teee fofry😂😂😂😂

   Reagovat
 • 26. 6. 2017 (10:21)
  Trvalý odkaz

  Je to cca 2 mesice co jsem Zuzanu potkal v metru. Nestezovala si a rikala mi ze dostala nejakej grant na nejakou skolku, zda je to pravda nevim. Ja jsem byl po daleke sluzebni ceste dost unavenej, tak jsem se nijak nevybavoval.

  Pravdou je, ze me pomohly a tyhle zkusenosti s nimi nemam. Co ale vidim v insolvencnim rejstriku mi vyrazi dech a nerekl bych to do ni.

  Reagovat
 • 5. 8. 2017 (9:56)
  Trvalý odkaz

  Pravdou je že tyto dvě si záměně vybírají buď podnikatele, nebo lidi postižení a z nich žijící. Velmi velmi dlouho. Je všechno dopodrobna promyšleno. JO JO VŠAK ta stará ví co dělá a mladá to uštěká

  Reagovat
 • 16. 9. 2018 (16:04)
  Trvalý odkaz

  Duhová školka – Jesenice Zdiměřice, Labutí ulice

  Reagovat
 • 11. 5. 2019 (13:15)
  Trvalý odkaz

  No to je neskutečný tohleto fakt už 😛 kolik lidí dostali do problémů a dál si žijou v přepychu.. To se to žije za cizí peníze, Divíme se, že je majitel tý vily nevykopne. Může se stát, že tam nakluše komando bouchačů a celý to tam rozmlátí nebo podpálí … třeba… 😀

  Reagovat
  • 27. 12. 2019 (0:15)
   Trvalý odkaz

   Tak tak to by potřebovali ty velryby vytlouct z nich sádlo 😀

   Reagovat
 • 14. 4. 2020 (21:06)
  Trvalý odkaz

  Zlo rodí iba ďalšie zlo…a tí čo sa ním nechajú vtiahnuť do zlá uviaznú…
  Ako môžte takto písať ???Duchovní? Alebo Ste už všetci iba ducháči pre zlého zloducha???
  Aj keby duchovných v minulosti oklamali, a hocičo, hľadeli si iného cieľa, ani jeden na to nemáte predpoklady …Dnes žijú iba zlé reči medzi ľuďmi, lebo k dobrým sa nevedia skloniť ani zohnúť..hanbia sa za dobro a za čosi čo by vyliečilo všetkých…aj zachránilo, nikto z Vás to nevie…nikto nehľadá ako ľudí zachrániť iba zničiť kvôli majetkom a peniazom,… Nechápete že všetci sme už polapení peniazmi až po samé dno ??? peniaze už dávno skúsili všetko čo v ľuďoch ostalo ľudské, už o viac nemôžete ani prísť…lebo už nič nemáte iba vidinu peňazí ako jedinej hodnoty…

  Reagovat
  • 14. 4. 2020 (21:43)
   Trvalý odkaz

   Píše žena, které obě šamanky zcela vymyli mozek a zmanipulovali jí tak, že se jí rozpadla rodina.

   Reagovat
 • 6. 6. 2020 (21:54)
  Trvalý odkaz

  No odsouzeny nejsou…tak to je asi něco jinak ne? Dvě trosky, ví se o nich a jsou v hledáčku, vše do času .

  Reagovat
 • 10. 6. 2020 (18:23)
  Trvalý odkaz

  Poznal jsem je, jsou na adrese Lipenská 651, Praha 4. Na schránce mají jméno Tomečka – buď parťák, nebo další oběť ??

  Reagovat
  • 14. 5. 2021 (20:06)
   Trvalý odkaz

   Obětˇ, ukradli panu Tomečkovi identitu a založily další skupinu KIDS PLAY z.s. sebraly mu přístupová hesla do mailu.Nyní aktuální adresa Praha Michle, kde jim sociálka proplácí luxusní byt 20,000,- no pane ty jedou

   Reagovat
   • 17. 5. 2021 (13:58)
    Trvalý odkaz

    cože? no to snad neni pravdo todle, ty svině co si dovolujou 😀 ale aspoň už se blíží k Pankráci mílovými kroky 😀
    A jaká že je ta adresa přesně? 😉

    Reagovat
 • 10. 7. 2020 (18:56)
  Trvalý odkaz

  Šamanky budou v Praze stále a dál páchajî trestnou činnost.
  Kde je spravedlnost, jejich lži a výmysly poškodily mnoho lidí.
  Dojde na ně , vše do času, tak to je.
  Pověsí se buď na lidi staré bez dětí, nebo podnikající a tahají peníze, kradou.
  Hrají jen o čas a vyčkávají až se cosi promlčí. velice rychle člověka oslabí a okradli to je jejich cílem vždy.To má hodně daleko k léčitelství , …..

  Reagovat
 • 15. 7. 2020 (10:29)
  Trvalý odkaz

  Samozřejmě, po uvedení jejich adresy, jméno na schránce hned zmizlo, je jim to nevhod, že byly odhaleny,

  Reagovat
  • 20. 7. 2020 (9:33)
   Trvalý odkaz

   doufam ,že se se tam dveře netrhnou 😀 měli by zažít stejnej „klid“ co připravili mnohým jiným. tak rozešlete adresu všem věřitelům 😀

   Reagovat
   • 20. 7. 2020 (12:33)
    Trvalý odkaz

    Pavel na výše uvedené adrese jsou, schovávají se
    Pán do telefonní řekne, že jsou v Přerově…..nenî pravda

    Reagovat
 • 26. 11. 2020 (18:34)
  Trvalý odkaz

  Tak jsem si našel tuhle stránku a jsem asi jeden z mnoha a jeden z prvních, koho okradly už v roce 2008. Pujčil jsem jim 100 tis na dlužní úpis, který nespláceli (Zuzana, tehdy Benčeková). Po nějakém roce jsem to dal k soudu, kde to bylo odsouzeno a posláno na exekuci. Dostal jsem možná 15 tis., co vymohl exekutor, ale jinak jsem asi nalítnul i jemu. Dozvšěděl jsem se, že bral od takových lidí „výpalný“ a lidem říkal, že nevymohl nic.
  Je to sice dlouho, ale papíry od Soudu a Exekutora mám stále u sebe a klidně to budu řešit dál. Jaký je aktuální stav věci? Rád se přidám k nějaké společné žalobě. M. Starý, K. Hora

  Reagovat
 • 20. 2. 2021 (17:43)
  Trvalý odkaz

  Podána dalšî žaloba a už jednáme jinak.
  Svině Lišková Andula a Zuzana Krameriusová /Benčeková
  Došlo na ně
  Další info již Brdy
  Děvky zlodějský těšte se!!!!!
  Ha vím, že to čtete😂😂😂

  Reagovat
  • 27. 2. 2021 (15:06)
   Trvalý odkaz

   HA! že by už konečně? tak to se těšíme, ale nějak ty boží mlejny mlely dlouho jako 😀
   Chtělo by to další reportáž přímo z terénu jak je vedou v klepetech do antonu, to si budeme pouštět místo večerníčku každej den 😀

   Reagovat
 • 17. 4. 2021 (21:59)
  Trvalý odkaz

  Zdravím všechny, po přečtení se přidám.
  Anna Lišková a Zuzana Benčeková/Krameriusová
  Původem ze Slovenska možná tak ciziny….
  Jen muskím ač nerad sdělit nechal jsem se unést a půjčil peníze…..naštěstí jsem je vydělal a mám se
  Moooc dobře
  Leč Snna Lišková zdatného hajzl , lidská hyena.
  Snaží se člověka vysázeny z lidské životní síly, holka smůla nepovedlo se ti to.
  Sama je těžce v koncích, prodává strach zdatná bestie,…
  Její dcera Zuzanka Benčekovà její odnož, slepě udělá co jí matka nakáže.
  Jen se obě spletli, jsem velice spokojen a úspěšný oni obě jdou po lidské životní síle, hlavně ta stará a tak se obklopuje mladými lidmi a dětmi.
  Vidíte, nikdy nebudou pracovat ani školku s dostavení z EU neudržely.
  Kradou, kradou a dobře lžou.
  Zapomněla obě, že časy se rychle změnily a na obě dochází a děje se jim přesně to, co lidem dělaly.
  To bude. Jízda dámy.
  Už jste viděli v jejich očích? No nasmějete se.

  Reagovat
 • 8. 5. 2021 (19:05)
  Trvalý odkaz

  Jsem v šoku, kam až ty dvě svině jsou schopny zajít!!!!

  Reagovat
  • 8. 5. 2021 (19:47)
   Trvalý odkaz

   Myslím, že oni jinak žít neumí.

   Reagovat
 • 8. 5. 2021 (20:15)
  Trvalý odkaz

  Toto stihly i v době COVID ? O to horší pro obě podstatě i pro tu holčinu to bude velmi zlé…….přesně co ta stará tuším ANNA pžedpovídala dětem…pasťák tak si to hold přivolala ………..

  Reagovat
  • 17. 5. 2021 (14:56)
   Trvalý odkaz

   Pokud se v pripade jejich smrti mala zrekne dedictvi jeste drive nez dedicke rizeni zacne, tak je z toho venku a nic platit nebude.

   Reagovat
 • 9. 5. 2021 (16:54)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, ty dvě hyeny Anna Lišková a Zuzana Krameriusová opět obelhaly dalšího člověka
  Osobně víme o 3 lidech ze kterých vytáhly hotovost
  Tento poslední Michal tedy na sebe nechal zapsat spolek a zde poslouchejte…..členové spolku neručí za dluhy spolku.
  Lišková Anna a Krameriusová Zuzana tedy založily přostřednictvím 3 osoby spolek a to za účelem péchání rozsáhlé trestné činnosti s úmyslem tvořit pohledávky, za které nenesou zodpovědnost.
  Tento rok vše zastavíme.
  Navíc vše činily obě výče uvedené v dobe COVID takže …….co dodat k lidské bestii vydávající se za kartářky či léčitelky.
  Na Krameriusovou byla vyhlášena insolvence, tu nehradila, tak zrušeno.
  Zřejmě si obě vůbec neuvědomují jakou budoucnost připravily té nejmladší, neb veškeré pohledávky půjdou za ni, pokud je Lišková s Krameriusovou-Benčekovou neuhradí samy.

  Reagovat
 • 14. 6. 2021 (17:50)
  Trvalý odkaz

  Máme tady
  založený spolek KIDS PLAY z.s.
  IČO. 08802840

  Tento zapsaný spolek no divme se, je z roku 2020 jejímž členem je
  Anna Lišková nar. 16.8.1953 bytem Praha 3- Žižkov, Havlíčkovo náměstí 11

  Mrkněte sami, podvodnice schovaná ve spolku, jehož majitelem je okradený pan Tomečka
  Zde se pokouší jak Lišková Anna tak Krameriusová Zuzana alepoň touto formou dostat jak k dětem, tak k postiženým lidem a okrádat dál!!!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *