Rok 2016

archangel_michael_bluePřeji všem pohodový den. Máme tu nový rok 2016, který jak věřím bude lepší než ten předchozí. Očekávám, že v první třetině roku se dořeší všechny spory a nevyřešené věci se uzavřou. Pak bude možné začít řešit nové věci a zároveň se vyvarujeme chyb, kterých jsme se dopustili a vzali si z toho ponaučení. V záplavě článků o tom jaký bude ten nový rok bych rád přispěl svou troškou do mlýna. Na pomoc si beru andělské karty a ptám se v jakém znamení se ponese ten rok 2016.

Začátek roku bude ještě ovlivněn rokem předchozím, kdy budou ukončovány rozřešené věci z minulého roku. Toto období bude trvat zhruba do března, kdy skončí období zimy a začne jaro. Jaro je v našem pojetím začátek cyklu. Nic se neděje náhodně. vše je načasováno. Různé události, životní zkoušky, jsou božím záměrem. Říkáme tomu božské načasování, vše přijde v pravou chvíli a ve správný čas. Důležité je rovněž v tomto roce nenechat se ovlivňovat medii, kamarády a okolím, zachovejte si svou vnitřní svobodu, volnost. Udržujte čistotu vaší duše a myšlenek a vyvarujte se lží a různých nekalých činů a podlostí, protože se vám to nevyplatí. Buďte sami sebou a nepřetvařujte se, není třeba nosit na sobě masku jen proto, že to okolí chce. Ukažte všem vaše Pravé JÁ. Zároveň jsou pro vás v životě důležití přátelé, na které se můžete spolehnout a můžete jim věřit. Bez nich je život nuda. Važte si jich a přistupujte k nim s respektem, pokorou a úctou. I tento rok se budou rozpadat vztahy lidí, kteří k sobě nepatří. Všichni, kdo ještě jste nenašli toho pravého partnera pro život nezoufejte a vyčkejte. Tento rok by se měl objevit váš skutečný partner duše, partner pro život. Váš předem určený partner se objeví ve vašem životě ve správný čas. (Andělské karty Doreen Virtue: Partner duše, Přátelství, Pravé Já, Božské načasování, Svoboda)

Rok 2016 a Archandělé vládnoucí jednotlivým měsícům:

Leden – Archanděl Uriel. (Skvělý nápad)

Únor – Archanděl Gabriel (Láskyplná péče)

Březen – Archanděl Rafael (Andělské léčení)

Duben – Archanděl Chamuel (Vnitřní mír)

Květen – Archanděl Haniel (Měsíční cykly)

Červen – Archanděl Jofiel (Ukliďte si kolem sebe)

Červenec – Archanděl Sandalfon (Vítězství)

Srpen – Archanděl Zadkiel (Jasnoslyšení)

Září – Archanděl Raziel (Jasnovidění)

Říjen – Archanděl Raguel (Harmonické vztahy)

Listopad – Archanděl Michael (Jasný záměr)

Prosinec – Archanděl Metatron (Čištění čaker)

Jak máte možnost si prohlídnout andělské karty se velmi doplňují s těmi archandělskými. Vše do sebe zapadá. Přeji všem, abyt jste si zachovali čistou a poctivou duši a s druhými lidmi jednali s respektem a úctou. Buďte pokorní k sobe i k ostatním živým tvorům. A nezapomeňte, že všichni jsme jeden celek, ale zároveň jsme tu každý sám za sebe.

Na závěr se s vámi musím podělit o jedno video, které se mi velmi líbí a je velmi výstižné. Život je rytmus.

S velkou Láskou, úctou, respektem a pokorou ke všemu živému napsal Honza Freedom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *