Květen, čas Lásky

JKiss-love-31576442-1280-960e tu začátek května, říká se o květnu, že je to prý lásky čas. Jestliže je to pravda, pak bychom se mi lidé měli podle toho tak chovat. Měli bychom k sobě přistupovat s respektem, s úctou a s láskou. To se bohužel ve většině případech stále neděje a nemyslím tím fanatiky z islámského státu, ale i nás občany spořádaného českého státu, kde je možné úplně vše.

Co to ta láska je? To je základní otázka, kterou bychom si mohli položit a vlastně se nad tím i zamyslet. Podle mě je to jakýsi druh energie, který je všude kolem nás, ale zároveň je i v nás a záleží jen čistě na nás, jak moc tuto energii vnímáme. Láska je vibrace, která pochází přímo od Boha, od samotného stvořitele. Přeloženo do srozumitelné řeči, Láska je zkrátka souznění, harmonie, vědomá úroveň, kdy víme, že jsme součástí celku. Láska je vyšší úroveň bytí. Cokoliv děláme, měli bychom dělat s láskou. S Láskou děláme vše, co nás baví. Láska má mnoho podob a projevuje se mnoha způsoby.

Když píšu tento článek, vysílám vibrace Lásky, všude tam, kde je to zapotřebí. Žijeme díky Lásce. Všechno je založeno na Lásce. Celý náš život a já říkám, že bez Lásky není život možný. Říká-li někdo, že si zakazuje nebo odpírá Lásku, tak je buď mrtvý, nebo lhář či neví pořádně, co ta Láska je. Lidé, kteří se bojí Lásky, bojí se sami sebe, mají strach přijmout se a nemají se rádi. Toto se následně projevuje do vztahů kolem nich. Jak takovým to lidem pomoci? Je to dost těžké a je to boj, pro všechny, kdo takovým to lidem ukazují, co je to Láska. A tohoto se chci na chvilku zastavit.

Love-WallpaperZ vlastní zkušenosti vím, že i lidé, kteří se obecně bojí Lásky, mají potřebu a jsou ve skrytu rádi, když ví, že je tu někdo, kdo je má rád i když to nedávají najevo, ale v případě že se kamarádíte s takovým to člověkem, můžete si takovou to informaci, díky poutu, které mezi vámi je snadno na vnímat a přečíst. S takovýmto kamarádem je ve většině případech složitá komunikace, protože má v sobě určité bloky, ale pokud je nechce odblokovat on sám, nemůžete dělat nic. Takový kamarád si nedokáže bez vás představit svůj život, protože ví, že když má potřebu mít vedle sebe člověka, kterého má rád a nechce ho ztratit, přijde za vámi, Jste pro něj maják, pevný bod v životě. Ví, že u vás dostane čaj případně kávu a že se na něj nevykašlete v případě potřeby, i když okolí si říká, co chce, tak i vy si děláte, co chcete sami. Takovéto kamarádství považuji za nižší frekvence z vibrací Lásky. Možná to chce jen čas, aby ten člověk pochopil a přestal se bát. Je-li toto kamarádství mezi mužem a ženou, pak je to velice zvláštní vztah, kdy jeden ukazuje tomu druhému, co je to Láska, nicméně ho to ale zaměstnává natolik, že už nemá čas najít si životního sexuálního partnera. Je to poslání, řehole, životní úkol? Není pak samozřejmě nic hezčího, když tito dva lidé jsou spolu i v bližším vztahu, protože jsou na sebe zvyklí a vědí, co očekávat jeden od druhého. Takový to vztah bývá trvalý a hned tak se nerozpadne, protože je vybudován na pevných základech kamarádství.

Máte-li doma zvíře, rostlinu, věci. Mezi všemi a vámi probíhají vibrace Lásky. Proto bychom se všichni měli k sobě navzájem chovat tak, jako se chováme sami k sobě. Jako se chováme k sobě, chovejme se tak i k přírodě a všemu kolem, ke všem věcem. Ke každodenní činnosti přistupujme s láskou, jen tak nalezneme smysl života, štěstí a radost. Smyslem života je Láska. Toto musíme pochopit a naučit se tak žít.

Přeji všem krásné jaro a užívejte si vibrací Lásky naplno.

Honza Freedom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *