Je čas změn, drazí přátelé!

Především ale v nás! Je čas obrátit svoje myšlení k věcem smysluplným, přestat se přít sami se sebou… Přestat se divit, jak oni mohou… Každý z nás ví, kde ho bota tlačí… Všechna doteď dostupná náboženství i životní směry selhaly. Nikdo z venku není schopen dovést lidstvo ke šťastnému životu. Zbývá jediné. Musí k tomu ale dojít každý sám. Všichni píšeme dějiny.

Svým životem, svým rozhodnutím. Moudrost je v každém z nás. V naší opravdové cestě. V našem opravdovém zájmu o život. V naší iniciativě! Jsme duchovní bytosti a duch ovládá hmotu! Jediná filosofie, kterou ještě lidstvo nevyzkoušelo a o to tady na Zemi právě jde! Je to HLAS SRDCE… Ano, je čas poslouchat hlas svého srdce, ať se děje, co se děje. Naše opravdovost v každém okamžiku! Právě teď! Je čas změn!

LÁSKA je všude kolem nás,

LÁSKA je uvnitř nás,

LÁSKA je ve Vesmíru zas,

tak, už se konečně k ní hlas…

Láska je nade vším! Je všude a v každém! Vždy! Je to přirozený a normální stav. LÁSKA má nekonečně podob. Přesto, že je to láska, nemusí se nám její projev někdy líbit… Je to neviditelná, nejspravedlivější a nejdokonalejší síla, která všechno drží dohromady. Nedá se uplatit, ani ošálit. Jen na nás záleží, zda ji cítíme, zda ji vnímáme. Podle toho se projevuje.

Je v každém zrnku písku, v každém stéble trávy, i ve větru v korunách stromů… Není nic, co není láska. Nejkrásnější láskou je naše pravá podstata. Esence každého z nás, která, zůstává-li v kontaktu se sebou samou, je schopna neuvěřitelných zázraků!

Naše srdce nás zná! Je spojeno s tepem Vesmíru, neboť všichni zde tančíme pro Jedno srdce. A můžeme si to vzájemně připomenout…

S láskou Zdeňka

Zdeňka Jordánová bude přednášet na toto téma na festivalu Miluj svůj život v Praze v pátek 28.10.2016 v Tělocvičně 1 od 17.00 hod.

Více na festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *