Šamanky – podvodnice, lhářky a zlodějky

14.07.2019 – Jak to dopadlo s Duhovou školkou a šamančí školkou? Sledujte novou reportáž TV Seznam.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/samanka-odsouzena-za-podvody-rozjela-dalsi-byznys-tentokrat-s-detmi-jak-to-dopadlo-75566?dop-ab-variant=4&seq-no=1&source=hp

30.1.2019 – Nová reportáž v televizi Seznam, kde se dozvíte, jak si odsouzená šamanka za podvod zřídila mateřskou školku a čerpá k tomu dotaze z Evropské unie.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/samanka-odsouzena-za-podvody-si-otevrela-skolku-jak-kouzli-s-miliony-z-evropskych-dotaci-65056

Aby toho nebylo dost rovněž i Zuzany matka má záznam v rejstříku trestů. A co považuji za opravdu skandální a nehorázné, je to, že se opravdu neštítí ničeho, zcela s klidným srdcem a vědomím okradou i nevidomého, jak o tom hovoří reportáž České televize Černé ovce z roku 2006 (Premiéra 20.06. 2006).

Update: ŽÁDÁM KAŽDÉHO, KDO ŠAMANKÁM PŮJČIL PENÍZE V JAKÉKOLIV VÝŠE, ABY NEPRODLENĚ PODAL TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA POLICII ČESKÉ REPUBLIKY!!!! NEMÁTE ČEHO SE BÁT, NIKDO VÁM NEUBLÍŽÍ. TYTO DVĚ PODVODNICE UŽ VŮBEC NE.

Update: Prosím všechny, kteří byli „Šamankami“ podvedeni a okradeni ozvěte se mi na mail eva.hocka@gmail.com. Chystáme hromadné trestní oznámení a sbíráme podklady o medializaci podvodné činnosti těchto rádoby léčitelek. Děkuji.

Update: 13.9.2015: Na Zuzanu Krameriusovou je soudem vyhlášen KONKURZ NA MAJETEK. Se soudem ani s insolvenčním správcem nekomunikuje a jen se snaží vyhnout splácení svých dluhů.

Vážení přátelé a všichni, kdo to čtete. Rád bych vás všechny upozornil na dvě dámy, které pracují v ezoprůmyslu a tak jak já jsem je poznal nejsou ničím vyjímečným jak se na první pohled dělají, ale pouhými sprostými zlodějkami, lhářkami a podvodnicemi. Jak  jsem k tomuto došel se dozvíte v následujícíh řádcích.

Tyto dvě dámy si říkají šamanky, kdo jste se v minulosti koukal na pořad EZO.TV, který běžel na TV Barrandov a jiný TV stanicích, jste je možná zahlédli a nebo jste s nimi setkali na různých akcí.

Já jsem se s těmito dvěma seznámil v roce 2012. V té době mě ani nenapadlo, že nejsou to, za co se vydávají, ale to asi spousta lidí. Nějak došlo k tomu, že jsme se s přátelili. Naivně jsem si myslel, že bych se mohl něco naučit v oblasti alternativní medicíny. Opak je pravdou, i když přeci jen mi dali cennou zkušenost, o kterou se podělím až na konci tohoto článku.

V říjnu roku 2013 je správce domu v Koněvově ulici, kde bydleli chtěl vyhodil na ulici za neplacení nájemného, nechal jsem se ukecat a pomohl jim, Zuzana v té době už byla těhotná. Prý strejdo pomoz nám. No to jsem si naběhl! Ty peníze už jsem oplakal a s letenkou a vidinou návštevy sestry za mořem jsem se na několik let rozloučil. V tomto směru jsem se nechal ukecat a vzal si na svoje jméno půjčku pro mě s tím, že mi to bude splácet. Byly jsme domluvení, že spíšeme papír o půjčení peněz, prý že Zuzana sepíše seznam svého majetlu a naúíše se to. Po dvou měsících, kdy jsem chtěl ten papír sepsat, mě poslala do prdele, že si to přátelé nedělají.

První splátku říjen 2013 zaplatila. Listopadovou 2013 splátku již nezaplatila. Taktéž nezaplatila ani prosincovou 2013 splátku. Listopadovou splátku prý poslala na jiný účet. Prosincovou splátku jsem zaplatil já, abych se nedostal do problémů. Pak již spíše neplatila, než platila a teď nesplácí vůbec. Od července 2014 jí ještě zřejmě nepřišly peníze na účet.

Tím jsem si uvědomil, že jsem se stal obětí podvodu. Následovala zjištění, že se tyto ženy dopouštějí dalších podvodných a klamných činů, které níže popisuji.

Paní Krameriusová Zuzana zneužila mou důvěru a dobré vůle pomáhat lidem. Jednání paní Krameriusové Zuzany mě způsobilo nemalé problémy. Paní Krameriusovou Zuzanu neustále urguji o zaplacení dlužné částky formou SMS. V této komunikaci paní Krameriusová například tvrdí, že peníze již poslala, což se ale nestalo a nebyla schopná ani poslat potvrzení o převodu z banky, když tedy peníze poslala, tak se její výroky nezakládají na pravdě.

Oznamuji zde vyhrožování ze strany paní Zuzany Krameriusové a paní Anny Krameriusové. O problemu s paní Krameriusovou jsem se zmínil před známými a přáteli na ezoterických setkáních a také jsem se o tom zmínil na svém facebookovém profilu. Tak mi paní Zuzana Krameriusová začala vyhrožovat, že když o tom budu mluvit veřejně a nepřestanu jí urgovat o zaplacení dlužné částky (měsíční splátky), tak přestane platit. Což si můžete přečíst v sms komunikaci, kterou přikládám do článku níže.

Paní Anna Krameriusová mi vyhrožovala tím způsobem, že když jsem se chtěl s nimi sejít a dohodnout se na placení a řešení této situace, do telefonu mi přímo řekla, že mě skope ze schodů (jak úctyhodné pro duchovního člověka). Celý hovor mám nahrán ve formátu mp3. Z tohoto důvodu se mnou šli k nim i mí kolegové z práce jako svědci a abych se cítil bezpečně, protože jsem se bál o svůj život. Celé setkání bylo nahráno ve formátu mp3 a níže si ho můžete poslechnout.

Paní Zuzana Krameriusová na mě podala v této věci oznámení, které je vedeno pod č.j. KRPA-235268-2/ČJ-2014-001310, kde uvádí, že tyto peníze měly být použity na společné podnikání. Tato informace se nezakládá na pravdě. Jak již bylo uvedeno, peníze použila na zaplacení kauce a prvního nájmu v novém bytě v Roháčově ulici a ještě tím údajně pokryla náklady na stěhování. Pokud by peníze, jak paní Zuzana Krameriusová tvrdí měly být na společné podnikání a jelikož zatím k žádnému společnému podnikání nedošlo, peníze dosud nevrátila a tímto to tedy považuji za krádež a zpronevěření zapůjčených finančních prostředků. Jsem již několik let v zaměstnaneckém procesu, kdy moje práce mi zabere většinu dne a volného času moc nemám. Jsem zaměstnán u telekomunikačníspolečnosti. Čas mám většinou jen o víkendech.

Rád bych zde uvedl, že paní Zuzana Krameriusová na sebe podala dne 14. 7. 2014 insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení u Krajského soudu v Hradci Králové KSHK 40 INS 19339 / 2014. Uvádí zde dva závazky u dvou věřitelů: Pražská plynárenská, ve výši 11 442,- Kč a Romana Kulíšková, ve výši 130 000,-Kč. Mne jako věřitele neuvedla. Z toho pro mne vyplývá, že paní Zuzana Krameriusová vypůjčené peníze nehodlá vrátit. Mám podezření, že takto podvedených lidí z jejich okolí je daleko více, mé podezření se potvrdilo. V tomto insolvenčním návrhu mimo jiné uvádí, že pod jménem Zuzana Benčeková ukončila své živnostenské oprávnění 20.03.2013, a tím pádem nemůže podnikat a vykonávat samostatně výdělečnou činnost na živnostenský list. Uvádí tam také, že 2011 až 2013 neměla žádný příjem a nebyla v OSVČ, starala se o ní matka ze zdravotních důvodů. Z toho tedy vyplívá, že v EZO.TV vystupovala zadarmo, že? A nebo za to dostala peníze a nikde ty peníze nepřiznala?

Paní Anna Lišková je majitelem firmy WW, Wonderful World spol.s.r.o., IČO 25580655, na kterou je vystavena exekuce ve výši 6500Kč. Ve výpisu z obchodního rejstříku má Anna Lišková uvedené trvalé bydliště Havlíčkovo náměstí 700/9, Praha 3 – Žižkov, což je sídlo úřadu městské části Praha 3.

Směle se tedy postavím za tvrzení, že Zuzana Krameriusová (Benčeková) a Anna Lišková jsou podvodnice, lhářky a zlodějky.

Dalo mi to jednu zkušenost. osobám opačného pohlaví, tedy ženám a dívkám  nevěřím o to s větší vervou, než doposud. Zároveň jsem si uvědomil, že ten, kdo něco umí a zná to nerozhlašuje na veřejnosti a žije si svůj skromný život, ale lidé si ho přesto najdou a to nepotřebuje žádnou reklamu.

Když tedy nemají peníze na splácení dluhů, tak kde berou peníze na placení nájmu? Zároveň v té insolvenci dokládá darovací smlouvy, že jí bude manžel její kamarádky platit 1600 korun a tuto čátku jí bude platit také její matka, tak pak tedy je ta žádost na osobní bankrot nesmyslná, když jí budou dva lidé posílat peníze na splacení dluhů.

Je na každém z vás jaký obrázek si uděláte. Já zde píši pouze holou pravdu a tak jak víme, bývá leckdy i nepříjemná. Osobně znám další lidi, které tyto dvě „rádoby“šamanky okradly.

Reportáž v pořadu Očima Josefa Klímy:

Update článku: Do insolvence přihlásili věřitelé částku přesahující dva milióny korun.

Jeden z mnoha příjmů Zuzany je prodej výrobků firmy TIENS, jejichž je dealerem. Ač tvrdí, že nemá žádné příjmy.

30 komentářů: „Šamanky – podvodnice, lhářky a zlodějky

 • Profilový obrázek
  6. 11. 2014 (13:37)
  Permalink

  divim se vam, ze si nevezmete pravnika a neresite to soudne. ja jsem takhle pujcila penize a pan se snazil mne take okrast. soud jsem vyhrala a darebak musi splacet,.. ty dva vorvani si nic jineho nezaslouzi. drzim palce

  Reagovat
  • Profilový obrázek
   6. 11. 2014 (18:58)
   Permalink

   Petro. Právník už to řeší. Veřejně to sděluji, protože takovéto věci se mají zveřejňovat. V tomto případě je okradených šamankami hodně, jen se o tom bojí mluvit a nebo se za to stydí. Vězte, že soud vyhraju, jen je to v této chvíli běh na delší trať.
   Honza Freedom

   Reagovat
   • Profilový obrázek
    18. 9. 2018 (20:18)
    Permalink

    Duhová školka, Jesenice-Zdiměřice, Labutí ulice

    Reagovat
 • Profilový obrázek
  7. 11. 2014 (15:04)
  Permalink

  Taky jsem naletěl bohužel mě to stálo přes dva miliony korun 😛
  znám osobně nejméně 4 další, kterým Andula a Zuzana dluží statisíce…

  Bohužel kde nic není ani smrt nebere

  Reagovat
  • Profilový obrázek
   10. 11. 2014 (9:28)
   Permalink

   To je na tom to nejsmutnější, že už ji není co vzít. Jinak se přihlašte do toho insolvenčního řízení.

   Reagovat
  • Profilový obrázek
   18. 9. 2018 (20:20)
   Permalink

   Duhová školka, Jesenice-Zdiměřice, Labutí ulice

   Reagovat
 • Profilový obrázek
  10. 11. 2014 (5:48)
  Permalink

  Dobrý den,
  Šamanky znám osobně. Nic nevím o tom, že by byly takové špíny jak tady uvádíte. Celý spor je mezi vámi.

  Leč je třeba také slyšet druhou stranu. Proč se tedy zde nemohou vyjádřit na stránky a napsat pohled ze své strany??

  Za druhé jste údajně psal po různých stránkách že spácháte sebevraždu, což asi člověk, který má všech pět pohromadě neroztrubuje. Prý jste je snad měl i nahánět s nožem v ruce.

  Za třetí. Vy jste se bál o svůj život??? Na jednu stranu chcete páchat sebevraždu a na druhou stranu se o život bojíte??
  No bát se starší dámy, nevím, myslím si, že chlap jako vy by neměl problém útok v rámci „regulí“ odrazit. Dále ten tón kterým to bylo říkáno o zkopání ze schodů rozhodně nezněl asertivně a odhodlaně tento čin udělat.

  Dále se v přihlášce pohledávky zmiňujete že Zuzana byla několikrát souzená. Za co tedy byla souzená a byla vůbec někdy pravomocně odsouzená??? K soudu se můžete dostat ani nevíte jak, třeba si váš soused vzpomene, že mu trčí větev vašeho stromu do zahrady 😀

  Jak říkám, je to jen mezi vámi, ale bylo by od věci, aby se zúčastněné dámy zde mohly ke všemu vyjádřit, když už se zde prezentuje jen jedna strana.

  Reagovat
  • Profilový obrázek
   10. 11. 2014 (9:32)
   Permalink

   Pane Slanino, bohužel je tohle smutná pravda. Vyjádřit se k tomu můžou, jenže nemají evidentně čisté svědomí, tak to dělat nebudou. Tak si hlavně dejte pozor, ať nejste další, od koho si půjčí peníze, protože, pak budete jako mnoho další jeden z okradených.

   Reagovat
   • Profilový obrázek
    19. 1. 2015 (15:17)
    Permalink

    Pane Slanino je to pravda – pořad očima Josefa Klímy nás o tom přesvědčil. Dluží i mě byl jsem naivní a tak trochu slepý.Kde jsou ti další co mlčí a co rodina Krameriusové -podvody lži

    Reagovat
    • Profilový obrázek
     18. 9. 2018 (20:22)
     Permalink

     Duhová školka, Jesenice-Zdiměřice, Labutí ulice

     Reagovat
 • Profilový obrázek
  11. 11. 2014 (20:00)
  Permalink

  Fascinuje mne míra drzosti, vulgarity a pomluv ve zvukových záznamech. Myslím, že je na čase řešit i pomluvy, nejen dluhy.

  Reagovat
  • Profilový obrázek
   13. 11. 2014 (13:20)
   Permalink

   Ale kdepak 😀 přece to Honza všechno „šikovně sestříhal slůvko po slůvku“ šamanky mluvěj spisovnou krasomluvou a nikdy jinak 😀 😀 😀

   Reagovat
 • Profilový obrázek
  19. 12. 2014 (15:00)
  Permalink

  Prosím všechny, kteří byli „Šamankami“ podvedeni a okradeni ozvěte se mi na mail eva.hocka@gmail.com. Chystáme hromadné trestní oznámení a sbíráme podklady o medializaci podvodné činnosti těchto rádoby léčitelek. Děkuji.

  Reagovat
 • Profilový obrázek
  2. 4. 2015 (9:49)
  Permalink

  Mohu sa optat kde najdom uvedena mp3 zaznamy? I ja prosel jejich systemem lhani

  Reagovat
 • Profilový obrázek
  20. 3. 2016 (18:00)
  Permalink

  Take se chci zeptat, kde jsou ty mp3 zaznamy?

  Reagovat
   • Profilový obrázek
    6. 9. 2016 (12:48)
    Permalink

    Dobrý den, mám podobné zkušenosti jako vy všichni zde a docela by mě zajímalo jak to celé pokračuje…..

    Reagovat
 • Profilový obrázek
  23. 5. 2017 (0:26)
  Permalink

  A jak se jim daří dnes a jak živou jen se podávejte tý starý do oční. …………………jen strach a smrt tam uvidíš je vyhlášení a za stírání to suverenitu. …….kik lidí už ne žije. …..využívá techniky který jsou za hranou

  Reagovat
  • Profilový obrázek
   11. 7. 2017 (21:08)
   Permalink

   Řvala na mě do telefonu a že chce peníze Zuzana

   Reagovat
  • Profilový obrázek
   16. 9. 2018 (16:06)
   Permalink

   Duhová školka, Jesenice Zdiměřice, Labutí ulice

   Reagovat
 • Profilový obrázek
  26. 6. 2017 (10:21)
  Permalink

  Je to cca 2 mesice co jsem Zuzanu potkal v metru. Nestezovala si a rikala mi ze dostala nejakej grant na nejakou skolku, zda je to pravda nevim. Ja jsem byl po daleke sluzebni ceste dost unavenej, tak jsem se nijak nevybavoval.

  Pravdou je, ze me pomohly a tyhle zkusenosti s nimi nemam. Co ale vidim v insolvencnim rejstriku mi vyrazi dech a nerekl bych to do ni.

  Reagovat
 • Profilový obrázek
  5. 8. 2017 (9:56)
  Permalink

  Pravdou je že tyto dvě si záměně vybírají buď podnikatele, nebo lidi postižení a z nich žijící. Velmi velmi dlouho. Je všechno dopodrobna promyšleno. JO JO VŠAK ta stará ví co dělá a mladá to uštěká

  Reagovat
 • Profilový obrázek
  16. 9. 2018 (16:04)
  Permalink

  Duhová školka – Jesenice Zdiměřice, Labutí ulice

  Reagovat
 • Profilový obrázek
  18. 9. 2018 (20:06)
  Permalink

  Duhova skolka, Jesenice-Zdimerice, Labutí ulice

  Reagovat
 • Profilový obrázek
  11. 5. 2019 (13:15)
  Permalink

  No to je neskutečný tohleto fakt už 😛 kolik lidí dostali do problémů a dál si žijou v přepychu.. To se to žije za cizí peníze, Divíme se, že je majitel tý vily nevykopne. Může se stát, že tam nakluše komando bouchačů a celý to tam rozmlátí nebo podpálí … třeba… 😀

  Reagovat
  • Profilový obrázek
   27. 12. 2019 (0:15)
   Permalink

   Tak tak to by potřebovali ty velryby vytlouct z nich sádlo 😀

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *