Honza Freedom

HonzíkJmenuji se Honza Freedom. Jsem duší tvůrčí člověk a rád něco tvořím a buduji. Na těchto stránkách bych vás rád seznámil se svou tvorbou.

Před časem jsem se amatérsky začal věnovat novinařině. Jak se vyvíjí osobnost člověka a je vám stále více let, zraje i vaše duše a vědomí. Také rozhovory postupem času dosáhly docela slušné profesionální úrovně. Za každý rozhovor jsem vděčný. Na mé stránce vám nabízím rozhovor s kapelou Maxim Turbulenc, to tehdy slavili 10 let trvání, Vyzpovídal jsem Jiřího Lábuse, Slávku Kopeckou, natočil jsem reportáž o Stanley cupu u nás na vesnici, když ho přivezl ukázat František Kaberle spolu s Josefem Vašíčkem. Povedlo se mi natočit rozhovor s Miroslavem Horníčkem, velmi si toho vážím. A také jsem rád za rozhovor s Erichem von Dänikenem.

Krom zaměstnání se věnuji práci s energiemi, aktivně praktikuji terapie reiki a také mě baví vymalovat mandaly. Je to uklidňující terapie. Máte-li někdo zájem o terapii reiki jsem k dispozici. Stačí se domluvit. O odměně se domluvíme.

 

reiki-certifikat1reiki-certifikat2reiki-certifikat3Kdyby něco o mě chtěl něco vědět, takse mi můžete ozvat.

2 Komentářů

  1. Veronika Sychrová

    prosím o kontaktování ohledně Šamanek- ráda bych se dopátrala určité informace.

    1. Honza FreedomHonza Freedom (Autor článku)

      Co ode mě chcete? Mě ty dvě dámy jsou zcela ukradené, je to uzavřená skončená věc. Nezajímá mě to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *